Táborové soustředění pro juniory

Přihlásit se na tuto akci

Nelze

Tábor je určen pro mírně pokročilé a pokročilé jezdce ve věku 7-17 let, ideálně s vlastními koňmi/poníky. Po dohodě lze pronajmout školního koně. Mimo výcviku na jízdárně a vyjížděk do terénu si budete moci vyzkoušet i například překážky z disciplíny extreme trail, voltiž, přirozenou komunikaci, parkur, drezuru.

Výcvik bude dvoufázový - práce ze sedla i ze země, přizpůsobený individuálně dle schopností účastníků. Jezdecký výcvik pro "anglii" zajišťuje Karolína Veselá, pro westernové jezdce Míša Zachová a instruktoři.

Mimo činnosti na jízdárně se účastníci budou starat o svoje nebo svěřené koně, po splnění povinností si mohou užívat trampolínu, bazén nebo hřiště pro míčové hry. Pro účastníky je zajištěna celodenní strava, pitný režim a ubytování.

Pro koně účastníků je k dispozici pastevní ustájení, přístřešek a v omezeném počtu boxové ustájení. Příjezd v pondělí dopoledne, odjezd pátek navečer.

V ceně je zahrnuto: ubytování (4 noci), využití celého areálu, celodenní strava a nápoje, půjčovné koně nebo ustájení koně + seno, voda, jezdecký výcvik, vyjížďky do přírody. Možnost příjezdu a ubytování rodičů, společné grilování - po dohodě.

Zálohu je nutné zaplatit do konce dubna 2019. Výše zálohy a č.účtu je uvedeno na přihlášce.

Více informací na tel. 605 143 845 Karolína Veselá, nebo tel. 603 278 091 Míša Zachová.


Místo:Equifarm Jevišovice
Začátek:08.07.2019
Konec:12.07.2019
Uzávěrka přihlášek:07.07.2019
Kapacita:zatím neomezená
Počet přihlášek:16
Možnosti:
  • Táborové soustředění pro juniory (6600 Kč)